مهر/ فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه انهدام باند سه نفره سرقت احشام دریکی از مناطق حاشیه‌ای شاهرود منهدم شد، گفت: این سارقان غیربومی با تلاش و هوشیاری مأموران دستگیر شدند.

سردار عبدالله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه با اعلام سرقت احشام دریکی از مناطق حاشیه‌ای شاهرود موضوع در دستور کار رسیدگی پلیس قرار گرفت، اظهار کرد: با دریافت اطلاعات جزئی پیرامون این سرقت رد پا به یک واحد دامداری واقع در محور مواصلاتی مجن- شاهرود رسید.
وی با بیان اینکه سارقان به‌محض مشاهده نیروی انتظامی خودرو حاوی دام را رها و متواری می‌شوند، افزود: با این اقدام سارقان عملیات تعقیب و گریز در منطقه بیابانی توسط پلیس فوراً به مرحله اجرا درامد.
فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه سارقان قصد خروج از منطقه را با یک خودرو سنگین داشتند، ابراز کرد: در نهایت با هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان این سه سارق دستگیر و به دام قانون گرفتار شدند.
حسنی با بیان اینکه بازجویی‌های اولیه نشان داد که این سه نفر غیربومی و ساکن استان‌های هم‌جوار هستند، تصریح کرد: با تحقیقات کامل‌تر این افراد به ۲۵ فقره سرقت از سطح استان سمنان لب به اعتراف گشودند.
وی با بیان اینکه ۵۹۹ رأس احشام سرقتی کشف و مال‌خر پرونده نیز دستگیر شد، افزود: پرونده تکمیلی به همراه مجرمان دربند به مرجع قضایی انتقال یافت و درنهایت باید گفت پلیس با هرگونه ایجاد مصادیق ناامنی به‌طور برخورد کرده و مجالی برای فرار از قانون و پلیس نیست.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today