ایرنا/ فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: ماموران دریابانی این فرماندهی ۳۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در مرزهای آبی جزیره  کشف کردند.

سرهنگ علی اصغر جمالی، فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش اظهار کرد: با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، مرزبانان نیروی انتظامی در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان سوخت و برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان قرارگرفت.
وی افزود: دریابانان با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت‌های ویژه و با تلاش شبانه روزی و فعالیت بی وقفه تعدادی از قاچاقچیان سوخت را شناسایی کردند.
سرهنگ جمالی یادآور شد: دریابانان کیش طی عملیاتی در آب های حوزه استحفاظی، چهار شناور توقیف و ۳۸ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف و در این رابطه ۱۵ نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به خسارات جبران ناپذیر قاچاق برپیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه اضافه کرد: دریابانان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق اجازه هیچ گونه فعالیت سودجویانه را نخواهند داد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today