فارس/ در مراسمی پارسا(حیدر) پروین به عنوان مدیرعامل پالایشگاه نفت و گاز سرخون معرفی و از خدمات محمد حسین نوروزی تجلیل شد.

رضا مدرس در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، ضمن قدردانی از اقدامات و خدمات محمدحسین نوروزی مدیرعامل پیشین این شرکت، به‌واسطه پویا نگه داشتن مجموعه پالایش گاز سرخون و قشم، اظهار کرد: این پالایشگاه شرایط خاصی داشت و نیازمند مراقبت ویژه بود که با همیت یکایک عوامل و دست اندکاران اجرایی در استان، خوشبختانه هم اکنون این شرکت از شرایط متعادلی برخوردار است ولی همچنان نیازمند مراقبت است.
وی با بیان اینکه، گاز یکی از ارکان توسعه پایدار هرمزگان است، افزود: نگاه ما به صنعت گاز در هرمزگان تنها به معنی ایجاد سوخت پایدار وتوسعه شبکه مصرف خانگی محدود نمی شود بلکه بنا به مطالعات و برنامه ریزی صورت گرفته، تا سال 2050، پایه همه تصمیم های حوزه انرژی وابسته به گاز خواهد بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، گفت: پروژه پالایشگاه گاز سرخون و قشم سوای اینکه به عنوان یکی از پروژه‌های مهم  پالایشگاهی وزارت نفت محسوب می شود، به عنوان زیربنای اهداف توسعه‌ای در هرمزگان به شمار می رود.
مدرس اضافه کرد: توسعه این پالایشگاه با توجه به طرح های توسعه به وِیژه در محدوده ساحلی شرق بندرعباس تا میناب یک ضرورت است و باید فرایند فرآوری و محصول نهایی این شرکت به گونه ای باشد که بتواند حداکثر بهره را برای استان و کشور داشته باشد.
در نشست امروز، از خدمات محمدحسین نوروزی مدیرعامل پیشین شرکت پالایش گاز سرخون و قشم قدردانی و پارسا پروین به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today