فارس/ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه گفت: از ۱۲۰ جایگاه عرضه بنزین استان، امکان سوخت‌گیری سهمیه‌ای در ۳۶ جایگاه فراهم شده است.

فریدون یاسمی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه امروز اظهار داشت: فرایند سوخت‌گیری در پمپ‌های بنزین از چهارم آبان‌ماه با اختلال همراه شد و رفع این مشکل در دستور کار نیروهای شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه قرار گرفت.
وی با اشاره به وجود ۱۲۰ جایگاه سوخت در استان، ادامه داد: در حال حاضر این ۱۲۰ جایگاه برای سوخت‌گیری با نرخ دوم فعال هستند و از روز گذشته تا به امروز ۳۶ باب جایگاه از این تعداد هم به چرخه سوخت سهمیه‌ای برگشته‌اند.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه تصریح کرد: هم‌اکنون ۱۰ تیم اعزام شده و در تلاش هستیم طی امروز تا نهایتا فردا صبح تمامی جایگاه‌ها مجددا به شرایط عادی برمی‌گردند.
وی با بیان اینکه هیچگونه مشکلی در عرضه بنزین و نفت‌گاز در استان نداریم، گفت: در راستای تأمین بنزین و ‌نفت‌گاز در استان وضعیت مطلوبی داریم.
یاسمی با عذرخواهی از مردم در راستای سوخت‌گیری با نرخ دوم طی یکی دو روز اخیر به دلیل مشکلات به وجود آمده، خاطرنشان کرد: به هم‌استانی‌ها اطمینان داده می‌شود هیچگونه سهمیه‌ای از کارت سوخت آن‌ها کسر نخواهد شد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today