ایرنا/ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان گفت: ۹ جایگاه سوخت استان پس از تلاش کارشناسان به حالت عادی بازگشت و بنزین به نرخ دولتی لیتری ۱۵ هزار ریال توزیع می‌کنند.

علی اکبر عرب‌عامری، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان اظهار کرد: تعدادی نازل در ۹ جایگاه سوخت استان سمنان، به منظور تامین نیاز متقاضیان، بنزین را با نرخ دولتی عرضه می‌کنند و اکنون برای تمام نازل‌ها در جایگاه‌ها این امکان وجود ندارد.
وی ادامه داد: هفت جایگاه عرضه سوخت در شهرستان‌های شاهرود و میامی، یک جایگاه در سمنان و یک جایگاه در گرمسار بنزین به نرخ دولتی توزیع می‌کنند.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان بیان کرد: جایگاه عرضه سوخت افق، انقلاب، شاهوار و عبدالباقی نعیمی در شاهرود، یک جایگاه در فرومد، یک جایگاه در بیارجمند، جایگاه پیوندی در سمنان و جایگاه خلیج فارس در گرمسار هم‌اکنون بنزین لیتری ۱۵ هزار ریال(نرخ دولتی) عرضه می‌کنند.
عرب‌عامری تصریح کرد: ۴۳ جایگاه عرضه گاز سی ان جی در استان سمنان وجود دارد که تمام جایگاه‌ها برای ارائه خدمات به متقاضیان فعال است.
وی با بیان اینکه در زمان حاضر ۲ تا چهار نازل در جایگاه‌های استان سمنان به منظور عرضه سوخت با نرخ آزاد فعال است، گفت: تلاش می‌شود در کوتاه‌ترین زمان بتوان در تمام جایگاه‌های سوخت‌گیری استان بنزین به نرخ دولتی توزیع شود.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان اظهار کرد: سهمیه بنزین مالکان خودرو محفوظ است و رانندگان نگران نباشند.
عرب عامری اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود با تلاش شبانه‌روزی کارشناسان در ۲۴ ساعت آینده ۲ جایگاه عرضه بنزین در هریک از شهرستان‌های سمنان، شاهرود و دامغان و یک جایگاه در گرمسار امکان عرضه بنزین با نرخ دولتی داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: قطعی سرور شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان عامل اختلال در عرضه بنزین است.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان تصریح کرد: برای تامین بنزین و نفت‌گاز در جایگاه‌های سمنان مشکلی نیست و فرآورده سوختی شامل بنزین و گازوئیل به میزان کافی در انبارهای نفت و جایگاه‌ها وجود دارد.
عرب‌عامری اظهار کرد: شایعات مربوط به افزایش قیمت سوخت بی‌اساس است و نقص فنی سامانه عرضه سوخت عامل این اختلال شد.
وی گفت: رانندگان به منظور جلوگیری از شلوغی و ازدحام در جایگاه‌ها در صورت نیازنداشتن به سوخت از مراجعه به جایگاه‌ها تا عادی شدن شرایط پرهیز کنند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today