ایرنا/ سرپرست گروه پیش‌بینی جوی هواشناسی زنجان گفت: زنجان با ۳- درجه سانتیگراد به عنوان سردترین مرکز استان کشور به ثبت رسید.

سونا صرفی، سرپرست گروه پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه و چورزق در شهرستان طارم با دمای ۱۹+ درجه سانتگراد بالای صفر به ترتیب کمترین و بیشترین دما را در سطح این استان داشتند.
وی با بیان اینکه دمای فعلی شهر زنجان ۱ درجه سانتیگراد زیر صفر است که نسبت به روز گذشته در همین ساعت ۱ درجه کاهش یافته است، اظهار کرد: امروز آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری و گاهی با وزش باد همراه خواهد بود و روز جمعه نیز از حوالی بعدازظهر یا اوایل شب بارش ها آغاز می شود و وزش باد نسبتا شدید را نیز خواهیم داشت.
صرفی افزود: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته از سوی کارشناسان هواشناسی، بارش ها طی روزهای شنبه و یکشنبه نیز استمرار خواهد یافت اما به نسبت روز جمعه بارندگی کمتری را شاهد خواهیم بود.
وی با بیان اینکه بارش ها در ارتفاعات و مناطق سردسیر می تواند به شکل برف باشد که لازم است از ترددهای غیرضرور در مناطق کوهستانی و سردسیر پرهیز شود، اظهار داشت: پیش بینی می شود کاهش دید افقی در این مناطق را نیز داشته باشیم.
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today