ایرنا/ فرماندار فردیس گفت: مسوولان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز قول دادند تا دهه مبارک فجر امسال بیمارستان دولتی شهرستان فردیس را تکمیل و راه اندازی کنند.

ابوالفضل اینانلو، فرماندار فردیس اظهار کرد: اکنون یکی از بهترین بیمارستان های  استان البرز در فردیس در حال ساخت است که حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی ادامه داد: اعتبار برای ساخت این بیمارستان با سفر رییس جمهور پیشین دولت دوازدهم به استان البرز تامین شد که اکنون نیز به اعتبار بیشتری نیاز دارد.
اینانلو بیان کرد: فردیس بیشترین آمار مهاجرت را  دارد و باید از نظر اجتماعی، انتظامی و امنیتی مورد توجه ویژه قرار گیرد.
فرماندار فردیس با بیان اینکه فردیس با ۷۰۰ هزار نفر جمعیت زیرساخت های لازم را ندارد، افزود: فرمانداری فردیس در مکان استیجاری خدمات می دهد و این شهرستان جزو محروم‌ترین شهرستان‌های کشور از نظر استقرار ادارات و خیلی از منابع است.
وی گفت: اکنون دو بیمارستان غیر دولتی در این شهرستان در حال ساخت که یکی از آنها امسال افتتاح می شود.
اینانلو در خصوص افزایش سهمیه آب شرب برای شهرستان فردیس بیان کرد: قرار شد از آب سدهای طالقان و امیرکبیر سهمیه‌ای را برای این شهرستان در نظر بگیرند.
فرماندار فردیس به احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری فردیس اشاره کرد و گفت: قرار شد از سهمیه شهرداری زمینی برای احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری فردیس واگذار کنند با توجه به تراکم جمعیت و ساختمان نیاز است تصفیه خانه ساخته شود تا از پساب فاضلاب برای خنک کردن توربین های نیروگاه فردیس استفاده شود که الان با آب شرب این کار انجام می شود.
عملیات ساخت بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی فردیس سال ۱۳۹۰ آغاز شده واکنون حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday