باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی چهارباغ از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق مهدی آباد و ملک آباد این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کامران چراغی، فرمانده انتظامی چهار باغ گفت: در پاسخ به مطالبات مردمی اهالی منطقه ملک آباد و مهدی آباد مبنی بر برخورد با اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته در مناطق مهدی آباد و ملک آباد شهرستان چهارباغ به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در این طرح که با مشارکت پلیس‌های تخصصی و کلانتری‌های شهرستان در قالب ۱۲ اکیپ به اجرا گذاشته شد، ۱۳ اوباش سابقه دار، ۶ فروشنده مواد مخدر و دو سارق شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی چهارباغ گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقداری انواع مواد مخدر، یک خودرو سرقتی و مقداری لوازم ساختمانی سرقتی کشف شد که پس از تکمیل پرونده به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.
چراغی با اشاره به تداوم اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان چهارباغ، افزود: شهروندان نیز می‌توانند برای مشارکت در ارتقای امنیت شهرمان، افراد شرور و فروشندگان مواد مخدر را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس معرفی کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday