ایرنا/ معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای روزهای جمعه و شنبه بارش‌های خفیف همراه با رعد و برق مناطقی از شهرستان کوهرنگ را در برمی‌گیرد.

معصومه نوروزی، معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: شدت بارش‌ها شدید نیست اما از آنجا که همراه با رعد و برق است توصیه می‌شود از صعود به ارتفاعات و فعالیت‌های کوهنوردی در منطقه پرهیز شود.
وی همچنین از شکل‌گیری وزش باد به نسبت شدید و خیزش گرد و خاک در استان خبر داد و  گفت: برای بعدازظهر روز پنجشنبه خیزش گرد و خاک در شمال‌شرق استان شکل می‌گیرد اما در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده خیزش گرد و خاک محلی با گرد و غبار انتقالی از مناطق جنوب غربی کشور همراه می‌شود و کیفیت هوای تمامی نقاط استان را کاهش می‌دهد.
نوروزی تصریح کرد: از آنجا که وزش باد شدید برای روزهای آینده پیش‌بینی می‌شود احتمال شکل‌گیری مخاطراتی از جمله آسیب به سقف‌های موقت و بنرهای تبلیغاتی وجود دارد از همین رو توصیه می‌شود نسبت به استحکام این موارد اطمینان حاصل شود و از استقرار در مجاورت ساختمان‌های در حال ساخت خودداری کرد.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناشی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در روزهای آینده تغییرات دمایی محسوسی در استان نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرکرد، سورشجان، بن و بلداجی با دو درجه زیر صفر سردترین نقاط استان و مالخلیفه با ۲۴ درجه سانتی‌گراد گرمترین نقطه استان گزارش شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday