ایرنا/ جانشین انتظامی استان ایلام از دستگیری باند ۶ نفره سارقان منزل، مغازه و کشف ۵۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ حسین نجفی، جانشین انتظامی استان ایلام روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و مغازه در شهر ایلام موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. 
وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با بررسی شیوه و شگرد های خاص سارقان سابقه دار همچنین انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و بکارگیری منابع و مخبرین، پس از انجام تحقیقات لازم و جمع آوری دلائل و مدارک مستدل رد پای ۶ نفر از سارقان سابقه دار را در رابطه با سرقت ها انجام شده پیدا کردند.
جانشین انتظامی ایلام یادآور شد: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مرجع قضایی سارقان شناسایی شده را در چند عملیات جداگانه در مخفیگاه هایشان دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به ۳۰ فقره سرقت مغازه و ۲۰ فقره سرقت از منازل در شهر ایلام معترف شدند، تصریح کرد: ۲ مالخر در این راستا شناسایی و دستگیر و مقادیری اموال مسروقه از جمله طلاجات، ابزار آلات(مته، دریل، اره برقی، جک، آچار و قطعات خودرو، لوازم برقی و شیرآلات) به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال  از آنان کشف و تحویل مالباختگان شد.
سرهنگ نجفی اضافه کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی و مطالبه به حق مالباختگان به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/