مهر/ رئیس دادگستری مسجدسلیمان، میزان بیکاری را در این شهرستان بالا اعلام کرد و گفت: همین بیکاری باعث شده تا آمار خودکشی‌ها در مسجدسلیمان بالا برود.

علی اسکندری، رئیس دادگستری مسجدسلیمان در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور معاون حقوقی قوه قضاییه برگزار شد، اظهار کرد: میزان بیکاری در شهرستان مسجدسلیمان ۴۰ تا ۵۰ درصد بوده و این امر مشکلات زیادی را برای جوانان به وجود آورده است.
رئیس دادگستری مسجدسلیمان افزود: همین بیکاری باعث شده تا آمار خودکشی‌ها بالا برود مثلاً در سال گذشته ۲۰ مورد خودکشی و امسال تاکنون ۱۷ مورد خودکشی داشتیم که عمدتاً از مشکلات اقتصادی بود و حتی آمار طلاق بسیار بالایی داریم.
وی همچنین به مشکلات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر فوتبال اشاره کرد و گفت: با وجود منابع سرشار نفت و گاز خواهان حمایت کامل وزارت نفت از تیم نفت مسجدسلیمان هستیم که این تیم تنها امید جوانان این شهر است.
صبح امروز رئیس قوه قضائیه به همراه هیئتی وارد خوزستان شد.
در این سفر معاون اول قوه قضاییه و رئیس دیوان عالی کشور در محل دادگستری استان و رئیس دیوان عدالت اداری در مجتمع قضایی شهید تندگویان، دادستان کل کشور در بندر امام خمینی، معاون اجتماعی قوه قضاییه در کارون، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در دزفول، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در اندیمشک، معاون قضایی قوه قضاییه در آبادان و خرمشهر، رئیس شورای حل اختلاف کشور در شوش و معاون حقوقی قوه قضاییه در مسجدسلیمان حضور پیدا خواهند کرد.

 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today