باشگاه خبرنگاران/ برندگان هفته نخست مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس مشخص شدند.

هفته نخست مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس روز گذشته(چهارشنبه) و امروز برگزار شد.
در دور اول روز نخست فصل جدید مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس، اسب‌های ۲ ساله نژاد ترکمن (maiden) با هم به رقابت پرداختند که اسب "صولت خان سلام"، اول شد و اسب‌های "خان ناز خان" و "جانا وحدانی" به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور دوم که ویژه اسب‌های ۲ ساله نژاد تروبرد (maiden) برگزار شد، اسب "اچ آر کی" اول و اسب‌های "آناتیس" و "آلکس مورگان" به ترتیب دوم و سوم شدند.
دور سوم میان اسب‌های بیش از سه سال نژاد دوخون (maiden) برگزار شد که در پایان اسب "کاسپین هج" اول شد و اسب‌های "شلاله" و "آنایار" به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.
در دور چهارم که ویژه اسب‌های بیش از سه سال نژاد تروبرد کلاس چهار برگزار شد، اسب "ال پرادو" سریع‌تر از خط پایان گذشت و "مارشال" و "چاماچو" به ترتیب رتبه دوم و سوم را از آن خود کردند.
در دور پنجم و پایانی این مسابقات اسب‌های بیش از سه سال نژاد تروبرد با هم به رقابت پرداختند که اسب "فرناندو" اول و اسب‌های "ادن لاین" و "سلوینیا" به ترتیب دوم و سوم شدند.
مسابقات سوارکاری در بین مردم گلستان بویژه ترکمن‌ها علاقمندان زیادی دارد و این مسابقات علاوه بر گنبدکاووس در ۲ شهرستان آق قلا و بندرترکمن این استان هم برگزار می‌شود.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today