پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال/ دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: بوشهر می‌تواند پایگاه خوبی در جهت توسعه و پیشبرد اهداف فدراسیون باشد.

حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار کرد: با بررسی و مطالبی که شما عزیزان مطرح کردید، بدون شک می توان استان بوشهر را پایگاه توسعه و رشد در بخش فوتبال و فوتبال ساحلی دانست. استان بوشهر توانمندی بسیار خوبی در بخش فوتبال آقایان و بانوان داشته و می شود به عنوان یک پایگاه به این هیئت برای پیشبرد اهداف فدراسیون فوتبال در راستای توسعه و موفقیت فوتبال، فوتبال ساحلی تکیه کرد.
وی گفت: طرح های خوبی که توسط این هیئت در حال اجرا است، باعث خواهد شد تا شاهد رشد و توسعه باشیم و بدون شک فدراسیون از هیچ تلاشی برای حمایت شما در اجرای برنامه‌هایتان دریغ نخواهد کرد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص فعالیت موثر باشگاه ها و هیئت های فوتبال، ابراز کرد: اگر تلاش های هیئت ها و باشگاه ها نباشد، فدراسیون فوتبال به تنهایی نمی تواند کاری را از پیش ببرد. چنانچه باشگاه ها نباشند ما نیز توسعه نخواهیم یافت. برنامه ریزی و اقداماتی که در جهت انجام مسابقات مختلف صورت می گیرد، توسط باشگاه ها و هیئت های پرتلاش اجرا می شود و همین امر باعث توسعه و رشد بیش از پیش فوتبال خواهد شد.
وی در بخشی از صحبت های خود خطاب به اعضای هیئت فوتبال بوشهر از فعال بودن داوران در این هیئت تقدیر کرد و گفت: هیئت فوتبال بوشهر در بخش داوری موفق بوده و برنامه‌ریزی خوبی در این زمینه صورت گرفته است. فدراسیون زمانی در مسیر رشد و توسعه قرار می گیرد که هیئت های فوتبال استان ها قوی تر، منسجم تر و با برنامه تر پیش روند.
کامرانی فر در خصوص زمین مناسب فوتبال در بوشهر گفت: دغدغه شما ورزشی ها، هیئت ها و استانها را می دانیم. خیلی از هیئت ها و استان ها زمین ندارند و از بخش خصوص اجاره می‌کنند. باید در این خصوص برنامه ریزی کرد و با برنامه گام برداریم. در مدتی که هیئت فوتبال فعال بوده باید دید در بخش توسعه و تجهیز زمین ها کوتاهی انجام شده یا کاری که باید در گذشته انجام می داده، صورت گرفته یا نگرفته است و هیات تا چه حدی پیش رفته و در این خصوص بررسی های لازم را انجام می دهیم تا با رفع مشکلات بستر موفقیت را فراهم کنیم.
دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فدراسیون فوتبال نقش مجری را داشته  و زمانی که هیئت ها خوب کار کنند، ما دیده می شویم بر همین اساس با برنامه ریزی که انجام شده امیدوارم توسعه را در هیئت ها و استان ها ببنیم.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar