تسنیم/ نماینده اسدآباد درباره وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن گفت: شهرهای بزرگ استان جایی در نهضت ملی مسکن ندارند و باید اقداماتی در این زمینه انجام گیرد.

حسن لطفی، نماینده مردم اسدآباد با تشریح وضعیت اقتصادی شهرستان رزن و درگزین اظهار کرد: طرح ایجاد زیرساخت‌های شهرک صنعتی درگزین شروع شده و در حال انجام است.
وی با اشاره بروز بحران آب در استان ادامه داد: بحران آب یکی از معضلات ملی است که استان‌های کشور را درگیر کرده است.
نماینده رزن در مجلس شورای اسلامی بحران بیکاری و بوروکراسی را از مشکلات جدی کشوری و استان برشمرد و مطرح کرد: هزینه‌های جاری در کشور بیشتر از هزینه‌های عمرانی شده که این یک آسیب است و باید حل شود.
وی همچنین با اعلام اینکه سرمایه‌گذاری سازمان شستا در زمینه تاسیس گاوداری در شهرستان رزن در حال بهره‌برداری است عنوان کرد: در بخش کشاورزی نیز ۲۶ قطعه از شهرک گلخانه‌ای عمان راه اندازی شده و توانسته تا کنون برای ۷۰۰ نفر اشتغال‌زایی کرده است.
لطفی با تشریح وضعیت اقتصادی استان و ظرفیت‌های موجود ادامه داد: علی‌رغم مشکلات عدیده می‌توانیم با برنامه‌ریزی درست استان را آباد کنیم.
کیومرث سرمدی نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم پیگیری پروژه های نیمه تمام در شهرستان اسدآباد اظهار کرد: با توجه به موقعیت مهم شهرستان اسد‌آباد لازم است راههای مواصلاتی این شهرستان مورد توجه جدی قرارگیرند چرا که در حال حاضر مضمحل هستند.
وی با بیان اینکه پروژه کنارگذر اسدآباد نیز نیاز به توجه جدی مسئولان استانی و پیگیری‌های ملی دارد ادامه داد:شهرستان اسدآباد راه ارتباطی غرب به شرق کشور است که نیاز به توجه جدی مسیولان و مدیران استانی در زمینه‌های مختلف دارد.
نماینده مردم اسدآباد با این توضیح که سهم ارزش بر افزوده استان در سال ۹۸، ۹۹ و شش ماهه اول ۱۴۰۰، ۱۴۶ میلیارد تومان است، درباره وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن نیز یادآور شد: شهرهای بزرگ استان جایی در نهضت ملی مسکن ندارند و باید اقداماتی در این زمینه انجام گیرد.

 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today