تسنیم/ رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم که اعتماد مردم به نظام تقویت شود، گفت: برای ‌انتقال آب خلیج فارس به ‌خراسان جنوبی ‌مصمم و پیگیریم.

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی، رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با امام جمعه آیسک اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم که اعتماد مردم به نظام تقویت شود و برخی امور فقط لازم است که مدیران با جدیت ورود کنند و نباید جامعه را درگیر حواشی کنیم.
وی به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت و گفت: مسکن یک معضل جدی برای نسل جوان است که مجلس شورای اسلامی و دولت برنامه مناسبی برای حل مشکل تامین مسکن ارائه کرده و درحال عملیاتی شدن است.
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی به کمبود آب در منطقه و خشکسالی‌های اخیر اشاره کرد و گفت: برای احداث خط انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران که شامل حال خراسان جنوبی نیز می شود؛ به طور ممتد و مصمم پیگیر هستم و در کنارهم تلاش خواهیم کرد که به زودی شاهد اجرایی شدن این طرح عظیم باشیم.
وی در پاسخ به مطالبات نمایندگان مردم در پارلمان محلی به موضوعاتی مانند املاک اوقاف؛ آب؛ راه‌ها و کشاورزی، دامداری و تامین مسکن پرداخت.
نصیرایی همچنین در ادامه در نشستی مشترک با اعضای شوراهای اسلامی شهرهای فردوس، اسلامیه و باغستان؛ به بررسی مطالبات نمایندگان مردم پرداخت و درباره کارهای انجام شده در یکسال گذشته گزارشی ارائه کرد. 
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری شهرستان فردوس؛ گفت: کریدور حیاتی و ارزشمند در راستای توسعه صنعت گردشگری و تضمین آینده غرب استان خراسان جنوبی می‌تواند با تعریف یک سند راه و تعریف مسیر توریستی فردوس، سرایان، بشرویه، طبس و بالعکس تقویت شود و اینگونه یک منطقه ویژه گردشگری معرفی شود.
وی افزود: معتقدم در دوره مسئولیت خود اگر چند کار مهم کمتر انجام دهم که گستره بیشتری از آن بهره ببرند تا اینکه بخواهم هر روز موضوعی را پیش بکشم و سرانجامی نداشته باشد که خط انتقال آب خلیج فارس به کویر یکی از این موضوعات مهم و تاثیرگذار است.
نصیرایی تاکید کرد: جایی که دعوا و اختلاف باشد، برکت نیست و همه ما با همین دیدگاه باید تلاش کنیم که قلوب را به هم نزدیک تر کنیم و هرچه 4 شهرستان را بعنوان یک زنجیره متصل بدانیم که توسعه هر کدام بسته به دیگری است.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today