صدا و سیما/ مراسم آزادی ۳۸۵ زندانی و مددجوی جرایم غیرعمد در خوزستان با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور برگزار شد.

امروز در مراسمی با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ۳۴ مددجوی جرایم غیرعمد و ۳۲۴ زندانی واجد شرایط با ارفاق قضایی و حقوقی در خوزستان آزاد شدند. 
رئیس زندان‌های خوزستان در این مراسم که در یادمان شهید علی هاشمی در گلزار شهدای اهواز برگزار شد گفت: هدف از آزادسازی مددجویان این است که با شهیدان پیمان ببندند تا اخر عمر خود دیگر به سمت زندان بازنگردند. 
پروین افزود: امسال برای دومین مراسم بزرگی برای آزادی زندانیان و مددجویان واجدالظرایط در استان برگزار شد و بیش از ۷ میلیارد تومان دیه پرداخت شده است. 
آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سفر مسئولان قضایی کشور به خوزستان گفت: جشن ازدواج فرزندان مددجوی خوزستانی، آزاد سازی زندانیان و مددجویان در خوزستان و دیگر برنامه ها، خبر از اهتمام مسئولین برای بهبود وضعیت معیشت مددجویان و زندانیان می دهد. 
رئیس سازمان زندانهای کشور در این مراسم گفت: بهبود معیشت خانواده های مددجویان و زندانیان بسیار اهمیت دارد که به همین منظور از ابتدای امسال دو بار در خوزستان آزاد سازی زندانیان انجام شد. 
وی افزود: هدف از این سفر بازدید از زندان‌های استان و بررسی مشکلات مددجویان و خانواده هایشان است، همچنین ۷۰۰ کارت هدیه پانصد هزار تومانی به خانواده های مددجویان خوزستانی اهدا می شود. 


 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today