فارس/ معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تخلف ۱۲۶ میلیاردی عرضه خارج از شبکه یک کشتارگاه مرغ در این استان خبر داد.

مهدی یحیایی، معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: یک کشتارگاه طیور در استان سمنان به دلیل عرضه خارج از شبکه گوشت مرغ با تشکیل پرونده تخلفاتی به تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.
وی تصریح کرد: در این بازرسی که توسط کارشناسان نظارت و بازرسی سازمان انجام شد، به تشکیل پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه به ارزش ریالی بالغ بر ۱۲۶ میلیارد ریال صورت گرفت و برای رسیدگی موضوع به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار کرد: این واحد کشتارگاه اقدام به عرضه خارج از شبکه گوشت مرغ و همچنین واگذاری کالا برخلاف ضوابط توزیع کرده است.
یحیایی خاطرنشان کرد: هم‌استانی‌های سمنانی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای تولیدی، صنفی و عرضه‌کننده خدمات، مراتب را به شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today