صدا و سیما/ مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: تاکنون ۵۰۴ نازل در سطح استان راه اندازی شده است.

رضا جلالی، مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد درباره آخرین وضعیت سوخت رسانی استان گفت: تعداد جایگاه‌های عرضه کننده سوخت در استان یزد تاکنون به ۹۷ جایگاه رسیده است. 
وی ادامه داد: ۲۲ جایگاه سوخت نیز به سامانه هوشمند متصل شده و شهروندان می‌توانند بنزین را در این جایگاه‌ها به قیمت سهمیه‌ای دریافت کنند.
مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد اظهار داشت: جایگاه‌های دولت آباد، شاهدیه، شهید قندی، دانشگاه، صلاح نسب، دشتی، رجا، روحانیون و دانشجو در شهر یزد، شمال اردکان و ۵ شهری در اردکان، بنادکوک، بخ و گاریزات و مالک اشتر در تفت، خادم العباس در بافق، دشتی در میبد، مسجد یک ابوالفضل، تعاونی هرات و بنادک سادات در مهریز و سرو ابرکوه و برادران پرهام در ابرکوه به عرضه سوخت به دو قیمت آزاد و یارانه‌ای می‌پردازند.
جلالی با اشاره به راه اندازی ۵۰۴ نازل در سطح استان تصریح کرد: امیدواریم امروز همه جایگاه‌های سوخت استان یزد به عرصه توزیع سوخت بازگردند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today