فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 344 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس و فوت 4 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 344 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر 798 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که 82 بیمار در بخش آی سی یو تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
وی شمار بیماران کرونایی بستری در سنندج را 476 نفر، سقز 56 نفر، مریوان 100 نفر، قروه 35 نفر، بیجار 12 نفر، کامیاران 32 نفر، دیواندره 12 نفر، بانه 52 نفر، دهگلان 18 نفر و سروآباد را 5 نفر اعلام کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: همچنین از مرگ 4 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و آمار کلی فوت‌شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان را یک هزار و 793 نفر ذکر کرد.
به گفته رضاعی، سنندج با 774 نفر و سروآباد با 5 نفر بیشترین و کمترین آمار فوتی‌های کرونا در کردستان دارند.
وی خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online