logo

آسمان قزوین تا پایان هفته جاری بارانی است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
آسمان قزوین تا پایان هفته جاری بارانی است

ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: آسمان استان با توجه به وضعیت جوی و ورود سامانه بارشی دیگر تا پایان هفته جاری بارانی خواهد بود.

مهدی آخوندی کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین اظهار داشت: با توجه به نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، سامانه بارشی که از ۲ روز گذشته وارد منطقه شده همچنان در سطح استان باقی خواهد ماند تا جایی که در برخی ساعات  بارش باران و گاهی اوقات رعد و برق و وزش باد دور از انتطار نیست.
وی با اشاره به بارش باران در شب گذشته در برخی مناطق استان از جمله آوج به میزان چهار میلیمتر،خاطرنشان کرد: وضعیت جوی امروز و فردا در سطح منطقه پایدار خواهد بود اما با توجه به رطوبت موجود، در ساعات بعدازظهر و در برخی مناطق احتمال افزایش ابر و بارش های پراکنده وجود دارد.
به گفته این کارشناس هواشناسی، از روز چهارشنبه هفته جاری تا جمعه ورود سامانه بارشی جدید سطح منطقه را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد که جزییات آن در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد. 
وی تاکید کرد: به لحاظ دمایی نیز برای امروز و فردا تغییرات محسوسی نخواهیم داشت اما در روزهای پایانی هفته کاهش دما در سطح منطقه تا هشت درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
آخوندی اضافه کرد: در شبانه روز گذشته کوهین با ۶ و رازمیان در بخش رودبار الموت غربی با ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرمترین مناطق استان بودند و دمای هوای قزوین نیز طی این مدت ۹ تا ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بوده است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today