نماد آخرین خبر

واکنشِ مهران غفوریان به شایعه‌ی دلیل سکته‌اش

منبع
برترين ها
بروزرسانی
واکنشِ مهران غفوریان به شایعه‌ی دلیل سکته‌اش

برترین ها/ مهران غفوریان در یک پیام تصویری، این ادعا را که او در سریال «نیسان آبی» دنبال یک وانت نیسان می‌دویده و برای همین دچار سکته شده است، رد کرد.

مهران غفوریان که ۱۲ روز پیش سکته کرد و پس از بستری شدن در بیمارستان، عمل قلب باز انجام داد و اینک در خانه، دوران نقاهت را سپری می‌کند، در پیامی تصویری در اینستاگرامش، یک شایعه را تکذیب کرد.
او در این پیام با رد سخنان یکی از دکترهای معالجش که دلیل سکته او را دویدن پشتِ نیسان آبی در یکی از سکانس‌های سریالی به همین نام به کارگردانی منوچهر هادی عنوان کرده بود، گفت: به این شایعه که من دنبال نیسان آبی دویده‌ام و قلبم گرفته است، توجه نکنید. واقعیت این است از هنگامی که عوامل سریال «نیسان آبی» به‌ویژه منوچهر هادی (کارگردان) متوجه شدند من مشکل قلبی دارم، حتی یک پلان هم از نگرفتند.
غفوریان ادامه داد: «گروه سریال «نیسان آبی» مثل یک خانواده من را دوست دارند و بعد از اطلاع از بیماری قلبی‌ام، من را جلوی دوربین نبردند چه برسد به این شایعه که در یک سکانس دنبال نیسان آبی بدوم. خواهش می‌کنم به این شایعات دامن نزنید.»
پس از سکته و جراحی مهران غفوریان، فیلمبرداری سریال «نیسان آبی» به کارگردانی منوچهر هادی متوقف شده است. حسین یاری، مهران غفوریان، یکتا ناصر و بهناز جعفری، بازیگران این سریال هستند.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran