logo

مدیر شبکه برق آبادان: بیش از ۹۰ درصد خاموشی‌ها برطرف شده است

منبع
ميزان
بروزرسانی
مدیر شبکه برق آبادان: بیش از ۹۰ درصد خاموشی‌ها برطرف شده است

میزان/ مدیر شبکه برق آبادان گفت: بیش از ۹۰ درصد خاموشی‌ها در آبادان برطرف شده و تا ساعتی دیگر مابقی خاموشی‌ها برطرف می‌شود.

حسام ثابتی، مدیر شبکه برق آبادان با اشاره به قطعی برق در آبادان، اظهار کرد: در طول سال شستشوی شبکه‌ها انجام می‌شود و امسال هم این کار را انجام داده‌ایم.
مدیر شبکه برق آبادان ادامه داد: در سال گذشته تعداد خاموشی‌های‌مان در اروند کنار بیشتر بود، اما امسال این خاموشی‌های را نداشتیم.
وی افزود: از دو روز گذشته رطوبت ۷۵ تا ۹۵ درصد را شاهد بودیم که دیشب به اوج خود تا ۹۹ درصد رسید.
ثابتی گفت: حدود هزار و ۱۰۰ کیلومتر شبکه در آبادان و اروندکنار وجود دارد که شستشوی این خطوط به دلیل وجود رطوبت و خاک کمی زمانبر است.
مدیر شبکه برق آبادان بیان کرد: با تلاش شبانه‌‎روزی همکاران از دو روز گذشته که قطعی برق اتفاق افتاده شستشوی تمامی خطوط انجام شده است.
وی با اشاره به تعداد مشترکینی که برق آن‌ها وصل شده است، تصریح کرد: صبح امروز که شدت مه در آبادان افزایش یافت در آنجا هم خاموشی داشتیم، اما تاکنون بیش از ۹۰ درصد خاموشی‌ها برطرف شد و تا نیم ساعت دیگر مابقی خاموشی‌ها رفع خواهد شد.
ثابتی ادامه داد: در اروندکنار به دلیل بالا بودن رطوبت، سه ایستگاه فوق‌توزیع برق را از اوایل بامداد از دست دادیم، اما همکاران در آنجا مشغول شستشوی این ایستگاه‌ها هستند که ان‌شاءلله مشکل برطرف شود.

 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today