نماد آخرین خبر

مرکز تجمیعی واکسیناسیون حرم حضرت معصومه راه‌اندازی شد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
مرکز تجمیعی واکسیناسیون حرم حضرت معصومه راه‌اندازی شد

باشگاه خبرنگاران/ همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم، مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در حرم کریمه اهل بیت طی آیینی با حضور امام جمعه قم آغاز به کار کرد.

سیامک محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم در این آیین با اشاره به روند واکسیناسیون در استان اظهار کرد: از ابتدای شروع واکسیناسیون در قم ۱۸ مرکز تجمیعی دایر شد و از امروز ۴۲ مرکز خدمات جامع سلامت نیز به این ظرفیت اضافه می‌شود.
محبی همچنین از استقرار ۲ اتوبوس آمبولانس در مراکز پر تردد استان جهت سهولت و دسترسی آسان همشهریان برای تزریق واکسن خبر داد و تصریح کرد: از عموم مردم استان دعوت می‌کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای دریافت واکسن کرونا اقدام نمایند.
او ادامه داد: تاکنون همکاری مناسبی در میان دستگاه‌های مختلف امنیتی و اجرایی و فرهنگی استان برای مقابله با کرونا وجود داشته و اقدام‌های پیشگیرانه موثری در جهت کاهش میزان ابتلا انجام گرفته است.
معاون علوم پزشکی قم عنوان کرد: همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه(س)به قم مرکز واکسیناسیون حرم واقع در صحن امام رضا (ع) با ۲ لاین فعال همه روزه در ۲ شیفت کاری صبح و عصر پذیرای زائران و مجاوران کریمه اهل بیت خواهد بود.
از ابتدای اجرای طرح واکسیناسیون در قم بیش از یک میلیون و ۸۴ هزار دُز واکسن به جامعه هدف تزریق شده است.
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استان قم از نخستین روز از آبان‌ماه جاری در ردیف مناطق زرد و نسبتا پرخطر کرونایی کشور قرار دارد.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday