نماد آخرین خبر

اعتراف سارقان پراید در قم

منبع
رکنا
بروزرسانی
اعتراف سارقان پراید در قم

رکنا/ جانشین فرمانده انتظامی استان، از دستگیری 7 عضو باند سرقت خودروهای پراید مدل پایین و اعتراف متهمان به 37 فقره سرقت در این استان خبر داد.

سردار "بهادر اسماعیلی" جانشین فرمانده انتظامی استان اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودروهای مدل پایین پراید در قم، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه با انجام یک سری تحقیقات پلیسی تصویر 2 سارق حین سرقت یک دستگاه خودرو پراید به دست آمده و مورد شناسایی کارآگاهان قرار گرفت.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: سپس متهمان طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در مواجهه با کارآگاهان به 37 فقره سرقت خودرو پراید مدل پایین اعتراف کردند.
سردار اسماعیلی با بیان اینکه ارزش ریالی اموال مکشوفه به زعم کارشناسان حدود 40 میلیارد ریال اعلام شده است، گفت: در ارتباط با این پرونده 5 تن دیگر نیز دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان در پایان از شهروندان خواست، خودروی خود را به تجهیزات ایمنی مانند جی پی اس، قفل فرمان، قفل پدال، سوئیچ مخفی و نصب دزدگیر مجهز کرده و از پارک خودرو در نقاط تاریک و کم تردد خودداری و از رها کردن خودرو به صورت روشن و بدون سرنشین حتی برای یک لحظه هم پرهیز کنند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday