logo

پیراهن شاهین عامری مزین به تمثال سردار شهید رئیسعلی دلواری شد

منبع
مهر
بروزرسانی
پیراهن شاهین عامری مزین به تمثال سردار شهید رئیسعلی دلواری شد

مهر/ مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین عامری گفت: پیراهن این تیم مزین به تمثال سردار شهید رئیسعلی دلواری شد.

مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم فوتبال شاهین عامری با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره این باشگاه و یکی از نوادگان سردار شهید رئیس‌علی دلواری برگزار شد.
عباس صفری، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین عامری اظهار کرد: امسال با تلفیقی از بازیکنان بومی و تعدادی بازیکن غیربومی در مسابقات لیگ دوم فوتبال کشور حضور خواهیم یافت.
وی با اشاره به اینکه سرمربی‌گری این تیم را مهدی کریمیان از مربیان بومی استان بوشهر بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: در اولین مسابقه در جام حذفی فردا به مصاف تیم فوتبال آرتیمان ایرانیان فرشاد خمین خواهیم رفت.
صفری اضافه کرد: با توجه به اینکه ورزشگاه شهر اهرم که میزبان مسابقات تیم شاهین عامری است هنوز آماده نشده، مسابقه اول ما در جام حذفی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار می‌شود.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین عامری ادامه داد: تیم ما نماینده مردم شجاع و دلیر تنگستان است و به همین دلیل نمادی از سردار شهید رئیس‌علی دلواری در پیراهن تیم گنجانده شده است.
وی با تقدیر از حامیان تیم فوتبال شاهین عامری بیان کرد: تیم ما با کمک حامیان و به صورت مردمی اداره می‌شود و حامیان ما با بودجه شخصی از این تیم حمایت می‌کنند.آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar