نماد آخرین خبر

تشریح آخرین آمار کرونا در کرمان

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تشریح آخرین آمار کرونا در کرمان

باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از کووید ۱۹ را اعلام کرد.

سعید صحبتی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ تا ساعت ۱۵ یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ را اعلام کرد.
وی گفت: موارد جدید بستری مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ مورد، شامل ۱۷ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، چهار مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، چهار مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، سه مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۲ مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۴۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان بستری هستند، افزود: از این تعداد، ۱۲۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۴۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۵۴ نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بستری هستند.
وی تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون را ۴۱ هزار و ۵۶۷ مورد اعلام کرد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته، دو نفر به علت ابتلا به کرونا در استان کرمان جان باختند، تصریح کرد: این تعداد مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بودند.
وی بیان کرد: مجموع جان باختگان بیماری کووید ۱۹ از ابتدا تاکنون به چهار هزار و ۸۹۶ نفر رسیده است.
شفیعی در بخش دیگری از سخنان خود به میزان واکسن تزریق شده کرونا در استان کرمان پرداخت و گفت: تاکنون میزان واکسن تزریق شده نوبت اول در استان کرمان، یک میلیون و ۹۱۷ هزار و ۵۸۲ دُز و میزان واکسن تزریق شده نوبت دوم، یک میلیون و ۱۸۴ هزار و ۶۰ دُز بوده است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar