ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با مرگ ۲ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته، آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به سه هزار و ۱۱۵ نفر رسیده است.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: همچنین با شناسایی ۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در استان همدان، مجموع بیماران بستری مثبت استان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا به ۳۰ هزار و ۸۶۷ و بیماران سرپایی مثبت به ۹۹ هزار و ۲۰۲ نفر رسید.
وی ادامه داد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱۷ نفر بود که ۵۶ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
طاهری افزود: هفت بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۱ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۶۳۴، بهاریک هزار و ۵۵۸، تویسرکان یک هزار و ۵۷۲، رزن یک هزار و ۲۳۲، درگزین ۴۱۵، فامنین ۴۱۱ و کبودراهنگ یک هزار و ۵۳۷ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۷۵۸ نفر در ملایر، چهار هزار و ۱۲۵ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۹۵۵ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، همه شهرستان ها در وضعیت زرد کرونایی هستند.
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today