باشگاه خبرنگاران/ رئیس هیئت والیبال چهارمحال و بختیاری گفت: برای اولین بار بعد از ۱۴ سال، دو تیم والیبال بانوان به لیگ دسته اول راه پیدا کردند.

کمال اکبریان، رئیس هیئت والیبال چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در بررسی وضعیت تیم‌های والیبال استان به مشکل منابع مالی رسیدیم که همین امر مانع حضور در مسابقات کشوری و ملی می‌شد لذا درصدد رفع این نقص برآمدیم.
وی افزود: از آنجایی که هزینه در باشگاه بانوان کمتر از باشگاه‌های آقایان است پس رفع مشکل را از باشگاه‌های بانوان آغاز و اعلام کردیم اگر باشگاهی داوطلب است که بخشی از هزینه‌ها را متقبل شود اعلام آمادگی کند تا بقیه هزینه‌ها را ما بر عهده بگیریم. 
اکبریان اضافه کرد: بعد از فراخوان تیم ترنم اعلام آمادگی و هزینه ورود به دسته اول را واریز و بعد از آن نیز تیم آوا اعلام آمادگی کرد که درخواست‌ها به فدراسیون والیبال کشور ارسال و موافقت شد که برای اولین بار بعد از ۱۴ سال دو تیم بانوان در لیگ دسته اول شرکت کنند.
رئیس هیئت والیبال چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مباحث مالی و نبود حامی مالی مهمترین مشکل تیم‌های ورزشی استان است زیراکه از ظرفیت سرمایه‌گذاران و صنعتگران کمتر استفاده شده که با چند تن از این افراد صحبت شده است تا ظرفیت‌های بالقوه را به ظرفیت بالفعل تبدیل کنیم.
وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که ظرف یک تا دو سال آینده با برنامه چهره‌های مهمی را در سطح ملی آماده کنیم زیراکه توانمندی و فیزیک جوانان و سطح بالای ارتفاع قابلیت‌هایی است که باید از آن‌ها استفاده کرد.
اکبریان گفت: بخش عمده بازیکنان این دو تیم بومی هستند و در پست‌هایی که بازیکنان بومی در حد ملی نباشند نیز از تیم‌های دیگر کمک می‌گیریم، اما فعلا اولویت تیم‌ها پرورش بازیکن است.
رئیس هیئت والیبال چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حداکثر تا یک ماه آینده مسابقات آغاز می‌شود، ادامه داد: برای میزبانی مسابقات درخواست داده‌ایم و اکنون نیز هر دو باشگاه با حضور بهترین مربیان در حال تمرین هستند تا آمادگی لازم را برای مسابقات کسب کنند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday