سلام نو/ در ویدیو زیر شاهد تصاویری از پیدا شدن یک نوزاد در سرویس بهداشتی یک مرکز بهداشتی در شهر تالش استان گیلان خواهید بود.

فیلمی که به تازگی منتشر شده حاکی از اتفاقی هولناک است، در یک مرکز درمانی در شهر تالش استان گیلان رخ داده است. در این فیلم کوتاه پرستاری درحال رسیدگی به نوزاد تازه به دنیا آمده ای است که داخل یک کیسه قرار دارد. تکنسین های اورژانس هم بالای سر نوزاد هستند. زنی که فقط صدایش در تصویر مشخص نیست و فقط صدای او شنیده می شود می گوید: یک مرد بارها برای رفتن به سرویس بهداشتی مراجعه کرد اما با در بسته روبه رو شد.
او تاکید داشت کسی داخل سرویس بهداشتی است .ما گفتیم کسی داخل نیست تا اینکه صدای گریه نوزاد را از داخل سرویس بهداشتی شنیدیم. وقتی داخل شدیم با این کودک روبه رو شدیم که داخل یک پلاستیک بود.
به گفته یک منبع آگاه مادر این کودک ابتدا برای زیمان به یک بیمارستان مراجعه می کند. اما پس از فرار از بیمارستان به یک کلینیک خصوصی رفته و نوزادش را داخل سرویس بهداشتی به دنیا می آورد. این مادر سنگدل بعد از به دنیا آمدن فرزندش آن را داخل یک پلاستیک گذاشته و داخل سطل آشغال سرویس بهداشتی رها می کند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today