ایرنا/ تیم فوتبال بانوان زارع باتری سنندج در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور جام کوثر با به ثمر رساندن هفت گل توانست تیم ملی پوشان شهرکرد را با شکست بدرقه کند.

رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان ایران روز جمعه با برگزاری ۶ دیدار همزمان وارد هفته سوم شد که تیم زارع باتری در ورزشگاه ملک‌نیا شهر سنندج به مصاف تیم تازه وارد ملی پوشان شهرکرد رفت.
شاگردان فاطمه صادقی که از ۲ بازی قبلی خود یک شکست و یک پیروزی را کسب کرده بودند، در این بازی توانستند تیم ملی پوشان شهرکرد را با نتیجه هفت بر صفر گلباران کنند و دومین پیروزی خود را در لیگ برتر امسال جشن بگیرند.
گل‌های نماینده کردستان را زهرا حاتم نژاد دقایق ۳۴ و ۵۹ و ۸۱، فاطمه شبان دقایق ۴۷ و ۵۳ و ۶۲ و سمیرا محمودپور دقیقه ۷۵ به ثمر رساندند.
زارع باتری با این برد دلچسب ۶ امتیازی شد و در جایگاه پنجم لیگ قرار گرفت و تیم ملی پوشان شهرکرد نیز با احتساب این شکست تک امتیازی باقی ماند و عنوان نهم جدول را از آن خود کرد.
در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر، زارع باتری در یک بازی خانگی و سخت به مصاف خاتون بم صدرنشین می رود و ملی پوشان شهرکرد باید برای بازی با همیاری به ارومیه سفر کنند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online