عصر ایران/ فرمانده نیروی انتظامی اصفهان گفت: در حوادث روز جمعه، تعدادی از مأموران پلیس و مردم، به‌دلیل سنگ‌پراکنی و پرتاب اشیاء دیگر زخمی شدند.

سردار محمدرضا میر حیدری، فرمانده نیروی انتظامی اصفهان با بیان اینکه اکنون آرامش در سطح شهر برقرار است، از هوشمندی مردم تشکر کرد و افزود: بعد از صدور بیانیه شب گذشته کشاورزان مبنی بر اتمام تحصن، افرادی جایگزین شدند که برغم خویشتنداری پلیس و اعلام تذکر، به آتش زدن چادر کشاورزان در بستر زاینده رود اقدام کردند.
به گفته وی؛ مستندات این اقدام موجود است و به‌دنبال شناسایی و برخورد با آن افراد هستیم.
میرحیدری افزود: بدنبال فراخوان ضدانقلاب، امروز جمعیتی در شهر تجمع کردند که پس از آشکارشدن نیت آنها، کشاورزان با هوشمندی صف خود را از فرصت‌طلبان جدا کردند، همچنین مردم نیز با درایت خود اجازه ندادند تا تحرکات این افراد به نقاط دیگر شهر برسد.
وی افزود: امروز در مبادی شمالی ورودی اصفهان هفت قبضه سلاح کمری کلت و "وینچستر" را شناسایی کردیم.
سردار میرحیدری با بیان اینکه با ورود نهادهای امنیتی، دامنه تخریب و آسیب رساندن این افراد به اموال عمومی تنگ‌تر شد، افزود: این افراد خساراتی به درختان سطح شهر، علائم راهنمایی و رانندگی و برخی خودروهای رهگذران وارد کردند که پس از شناسایی بطور قاطع با آنها برخورد خواهد شد.
به گفته وی، تعداد بازداشتی های روز جمعه محدود است و هنوز جمع‌بندی نشده اما تا شنبه تعداد آنها اعلام می شود.
فرمانده نیروی انتظامی اصفهان افزود: در حوادث روز جمعه تعدادی از ماموران پلیس و مردم، به‌دلیل سنگ پراکنی و پرتاب اشیاء دیگر زخمی شدند.
به گفته وی، یکی از ماموران پلیس که با ضربات متعدد چاقو مجروح شده بود، تحت عمل جراحی چند ساعته قرار گرفت و هم اکنون بستری است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today