شبستان/ فرمانده انتظامی طبس از کشف یک میلیارد ریال وسایل گرمایشی خارجی قاچاق در بازرسی از یک کامیون در این شهرستان خبرداد و گفت: در این رابطه ۲ متهم دستگیر شدند.

سرهنگ «فاضل مریمی» امروز(۶ آبان) به خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: مأموران ایست و بازرسی دیهوک شهرستان طبس دراجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا وارز، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی بیان داشت: مأموران پس ازهماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از کامیون انواع وسایل گرمایشی خارجی قاچاق کشف کردند که ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد شد.
فرمانده انتظامی شهرستان طبس افزود: ماموران در این رابطه یک خودرو توقیف و 2 متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ مریمی خاطر نشان کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری نیز در سطح جامعه می شود که بر همین اساس تشدید اقدامات مقابله ای در این حوزه همواره یکی از اولویت های مهم پلیس به شمار می رود.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today