ایرنا/ «شهرام منصوری» با دریافت حکمی از سوی استاندار فارس، بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اقلید منصوب شد.

عصر شنبه در مراسمی با حضور مسوولان استانی و محلی، شهرام منصوری به عنوان سرپرست فرمانداری اقلید معارفه و از خدمات خلیل بزرگی تجلیل به عمل آمد.
نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: به انتخاب استاندار اعتماد کردیم و فرماندار جدید را دارای شخصیتی انقلابی سیاسی، عملیاتی، اجرایی و پاکدست می دانیم و دارای صلاحیت و توانمندی است.
مسلم صالحی افزود: شهرستان اقلید از دیدگاه شاخص های توسعه کم برخوردار است که دوری از مرکز استان و کشور، کمبود نیروی انسانی رشد یافته از عوامل موثر در کاهش توسعه در منطقه است.
وی ادامه داد: برای پی بردن به چگونگی عملکرد فرماندار، لازم است مردم شرایط موجود شهرستان را بدانند و با وضعیت شرایط آینده شهرستان در هنگام معارفه فرماندار بعدی مقایسه کنند.
نماینده مردم اقلید در مجلس با توصیه به فرماندار جدید در همفکری با نخبگان و افراد توانمند، ابراز امیدواری کرد: با حضور ایشان خونی تازه در بدنه شورای اداری شهرستان دمیده شود و شاخص های مختلف توسعه از آنچه که تاکنون است فراتر رود.
همچنین در ادامه این جلسه سرپرست دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری فارس گفت:  منصوری از نیرو های پر تلاش است که پیش از این رییس سابق سازمان میادین و مشاغل شهرداری شیراز، بخشدار خشت و کمارج و ارژن و شهردار قائمیه را عهده دار بوده است.
سید علی وکیل زاده ادامه داد: امیدواریم که فرماندار جدید سیاست‌های دولت سیزدهم را به نحو مطلوب در این شهرستان اجرا و پیگیری کند.
شهرام منصوری سرپرست جدید فرمانداری شهرستان اقلید نیز در ادامه این جلسه گفت: تکریم ارباب رجوع، تعامل بین بخشی دستگاه ها، رعایت مر قانون، همراهی و تعامل با مجموعه مدیریت شهرستان، پرهیز از پرداختن به مسائل حاشیه ای را از اهداف برنامه های خود میدانم.
بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن(۱۳۹۵)،  جمعیت شهرستان اقلید حدود ۱۲۰ هزار نفر است که ۵۸ هزار نفر از آن جمعیت شهری و مابقی آن  روستایی و عشایری است.
اقلید مرکز شهرستان اقلید در ۲۶۷ کیلومتری شمال شیراز  قرار دارد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online