فارس/ نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر اینکه انتخاب و انتصاب افراد در رده‌های مختلف باید بر اساس معیارها و ملاک‌هایی باشد، گفت: پاداش به کارشناسان تعلق نمی‌گیرد و برخی از مدیران پاداش های ۵۰ میلیونی دریافت می‌کنند.

فاطمه منعمی، عضو شورای شهر کرج، در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهرکرج با اشاره به اینکه شلختگی در بودجه نویسی مالی سال ۱۴۰۰ دیده می شود، اظهار کرد: انتخاب و انتصاب افراد در رده‌های مختلف باید بر اساس معیارها و ملاک‌هایی باشد تا افراد شایسته جهت تصدی پست‌های سازمانی انتخاب و به کار گمارده شوند.
وی افزود: فرهنگ‌ سازی تکریم کارشناسان و کارکنان برجسته و خلاق، الگوسازی از کارشناسان موفق و ایجاد انگیزه برای ظهور این‌گونه افراد توسط مدیریت شهری بایستی شناسایی و انجام شود.
منعمی با اشاره به اینکه نیروی انسانی شهرداری افزایش یافته است، بیان کرد: گلوگاه‌ها برای جذب نیرو باز است و به همین جهت افزایش نیرو داشتیم .
خزانه‌دار شورای اسلامی شهر کرج به پاداش برخی از مدیران شهری اشاره کرد و گفت: پاداش به کارشناسان تعلق نمی‌گیرد و برخی از مدیران پاداش های ۵۰ میلیونی دریافت می‌کنند! این تبعیض‌ها باعث می‌شود که بدنه کارشناسی انگیزه‌ای برای ایجاد خلاقیت و نوآوری نداشته و گاها نیز به وظایف خود عمل نکنند، اگر قرار است پاداش‌ها بر اساس قانون اجرا بشود برای همه اجرا شود.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday