صدا و سیما/ شمار بستری شدگان کرونایی درمراکز درمانی استان به ۳۵۵ بیمار رسید.

در شبانه روز گذشته با شناسایی ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل شمار بیماران کرونایی بستری به ۳۵۵ نفر و ۲ فوتی بر اثر ابتلا به کرونا به ثبت رسید.

مرگ دو کرونایی در حوزه مازندران
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۳۹ نفر ترخیص شدند.
دکتر موسوی با بیان اینکه ۵۸ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند. افزود: ۲ نفر بر اثر ابتلا به کووید۱۹ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران جان باختند.
او گفت: در مجموع ۲۶۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری اند.

بابل بدون فوتی کرونایی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۸ بیمار کرونایی جدید ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۲ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.
عمادی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۹۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این شمار، ۱۷ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: امروز هم موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشده است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today