باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان از آغاز ساخت و ساز مسکن برای زلزله زده‌های اندیکا بر اساس شرایط جغرافیایی شهرستان خبر داد.

حسین جنتی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان اظهار کرد: با توجه به وضعیت شهرستان زلزله زده اندیکا و شرایط جغرافیایی مناطق آن که عمدتا صعب العبور هستند، ارسال مصالح ساختمانی به این مناطق به سختی انجام می‌شود.
او افزود: براساس برنامه ریزی‌ها و توافق‌های انجام شده با شرکت بنیاد بتن که زیرمجموعه بنیاد مسکن محسوب می‌شود، تامین مصالح برای ساخت و ساز منازل از جمله؛ میلگرد، سیمان رایگان، اسکلت‌های پیچ و مهره‌ای و... انجام شده است، البته برای ارسال ماسه با مشکلاتی مواجه هستیم.
جنتی با بیان اینکه از ۲ نوع سازه در شهرستان استفاده می‌شود، اظهار داشت: برخی سازه‌ها قابلیت انتقال دارند و از آن‌ها در مناطق صعب العبور استفاده می‌کنیم، در مناطقی هم که دسترسی با سهولت صورت می‌گیرد، از سازه‌های سنگین استفاده خواهد شد و مصالح مورد نیاز برای احداث موجود است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
این مقام مسئول با بیان اینکه توزیع مصالح ساختمانی به تناسب روند پیشرفت احداث صورت می گیرد، تصریح کرد: مشکل اساسی ما تولید ماسه است که شرکت بنیاد بتن دستگاه های تولید این محصول را مستقر کرده اند و طی روزهای آینده این مشکل نیز حل خواهد شد.
 
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today