مهر/ مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از دعوت چهار هندبالیست آقا و خانم کردستانی به اردوی تیم های ملی بانوان و آقایان کشور خبرداد.

حامد جولایی، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اظهار کرد: سرمربی تیم ملی هندبال کشور اسامی ۳۵ بازیکن را جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی قهرمانی جهان طی لیستی به صورت رسمی اعلام کرد که در این میان نام شاهو نصرتی و آرمان رحمانی دو هندبالیست کردستانی نیز به چشم می‌خورد.
وی افزود: طبق این لیست شاهو نصرتی در پُست بغل راست و آرمان رحمانی در پُست گوشه چپ برای تیم ملی هندبال کشورمان بازی خواهند کرد.
جولایی خاطرنشان کرد: بیستمین دوره رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۲ از ۲۸ دی تا ۱۱ بهمن ماه سال جاری به میزبانی بندر دمام در کشور عربستان و با حضور ۱۸ تیم برگزار خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در ادامه سخنان خود اظهار کرد: همچنین شقایق باپیری و هدیه ویسی دو بانوی هندبالیست کردستانی نیز با دعوت سرمربی تیم ملی هندبال بانوان بزرگسال کشور به دومین مرحله اردوی آمادگی این تیم در تهران فراخوانده شدند.
وی افزود: تیم ملی هندبال بانوان کشورمان با هدف حضور موفق در رقابت‌های قهرمانی هندبال زنان جهان ۲۰۲۲ دومین مرحله اردوی آمادگی خود را به میزبانی تهران آغاز کرده است.
جولایی خاطرنشان کرد: دومین مرحله از اردوی بانوان ملی پوش تیم هندبال بزرگسالان کشور با حضور ۱۹ بازیکن از روز سوم آذر به میزبانی تهران و در سالن فدراسیون هندبال آغاز شده و تا ۹ آذرماه ادامه خواهد داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اظهار کرد: تیم ملی هندبال بانوان کشورمان خود را برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی زنان جهان ۲۰۲۲ که به میزبانی کشور اسپانیا برگزار خواهد شد، آماده می‌کند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online