باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، پروژه آبرسانی به روستاهای محروم استان کرمان را در رفسنجان افتتاح کرد.

قرار است همزمان با حضور سردارسلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در ۶۲ نفطه دیگر استان نیز آئین بهره برداری از آبرسانی روستایی در روستاهای محروم وکم آب یا بدون آب استان  آغاز شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه آیین افتتاح طرح آبرسانی به ۶۳ روستای استان کرمان در رفسنجان گفت: پروژه‌های محرومیت زدایی فراوانی توسط نیرو‌های جهادی بسیج و همکاری دستگاه‌های مسئول در خدمت به مردم در استان کرمان اجرا شده است.
او افزود: در قالب طرح آبرسانی شهید سلیمانی ۴۰۰ روستای استان کرمان در سال جاری از آب شرب مناسب و شبکه سازی بهره مند می‌شوند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در این فاز ۶۳ روستا به نیت ۶۳ سال عمر بابرکت سردار سلیمانی اجرا شد، این عدد در سالگرد شهادت سردار دل‌ها و هفته پاسدار تکرار خواهد شد.
سردار سلیمانی اظهار کرد: با توافق وزارت نیرو در مساله آب شرب روستا‌ها در سراسر کشور ورود می‌کنیم.
سردار معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از بهره برداری ۵ هزار و ۵۶۰ پروژه محرومیت زدایی و اشتغالزایی با هزینه ۱۵۴ میلیارد تومان در استان کرمان از سال گذشته تاکنون خبر داد و اظهار داشت: استان کرمان جزء 4 استانی است که به‌شدت کمبود آب دارد در همین راستا قرارگاه نهضت آبرسانی مرد میدان حاج قاسم سلیمانی در این استان راه اندازی شد.
او تصریح کرد: قرارگاه نهضت آبرسانی در هفت فاز با کمک خیرین، واقفین و آبفای استان برنامه ریزی شده و در آن ۹۰۰ روستای استان از آب شرب بهره مند می‌شوند.
سردار معروفی گفت: در 3 فاز اول ۱۳۶ روستا با جمعیت ۱۶۰ هزار نفر با اعتبار ۳۶ میلیارد تومان آبرسانی شده است و در این فاز نیز ۶۳ روستا به نیت عمر ۶۳ ساله سردار دل‌ها افتتاح می‌شود.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar