ایرنا/ رئیس هیات کشتی قم گفت: باشگاه پوریای پهلوان با کسب ۵ عنوان نخست مقام اول رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان استان قم را از آن خود کرد.

هادی علیایی، رئیس هیات کشتی قم اظهار کرد: مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان گرامیداشت هفته بسیج با حضور ۱۲۰ کشتی گیر از ۹ باشگاه در ۷ دوره و با برگزرای ۱۷۰ کشتی برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید.
وی ادامه داد: در وزن ۵۷ کیلوگرم این رقابت‌ها هادی رضایی از باشگاه پوریای پهلوان با شکست رقیبان مقام نخست را از آن خود کرد.
علیایی اضافه کرد: در اوزان ۶۱ و ۶۵ و ۸۶ کیلوگرم نیز حافظ رضایی، رضا سعادت و علی ربیعی از پوریای پهلوان با غلبه بر حریفان مقام نخست این دو وزن را کسب کردند.
رئیس هیات کشتی قم افزود: در وزن ۷۰ کیلوگرم این رقابت‌ها طه احمدی از باشگاه شهید سامانلو قهرمان شد و در وزن ۷۴ کیلوگرم امیرحسین همایی از پوریای پهلوان حائز رتبه اول شد.
وی اظهار کرد: اسلام شکوهی راد در وزن ۷۹  و سیدعلی سهیلی در ۱۲۵ کیلوگرم از تیم سطانی نژاد عناوین برتر را به دست آوردند.
علیایی ابراز کرد: در اوزان ۹۲ و ۹۷ کیلوگرم نیز به ترتیب یوسف سبزی و رضا سنایی از تیم جهان پهلوان تختی با شکست حریفان بر سکوی قهرمانی تکیه زدند.
رئیس هیات کشتی قم گفت: در پایان این رقابت‌ها که شامگاه شنبه ششم آذرماه جاری به پایان رسید تیم پوریای پهلوان عنوان نخست تیمی را کسب کرد و تیم‌های سلطانی نژاد و جهان پهلوان تختی دوم و سوم شدند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday