ایرنا/ فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶ نفر سارق حرفه ای محموله در محورهای مواصلاتی استان شناسایی ‌و دستگیر شدند.

سردار کیقباد مصطفایی، فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر وقوع سرقت های محموله از ناوگان حمل ونقل عمومی در محورهای مواصلاتی استان های کهگیلویه و بویراحمد و فارس، موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی، یک باند ۶ نفره از سارقان محموله را شناسایی کردند.
سردار مصطفایی ابراز کرد: این باند طی عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهشان در شهر یاسوج دستگیر و دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به آن ها را نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۱۷ فقره سرقت محموله در سطح محورهای مواصلاتی استان های کهگیلویه و بویراحمد و  فارس اعتراف کردند. 
وی عنوان کرد: تعدادی لوازم خانگی مسروقه از قبیل یخچال، تلویزیون و غیره از متهمان کشف و ضبط شد.
سردار مصطفایی ابراز کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ انتقال داده شدند.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و گفت: هر کس که از این خط قرمز عبور کند با واکنش مقتدرانه پلیس مواجه خواهد شد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today