فارس/ مدیر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان علوم پزشکی اردبیل گفت: باتوجه به مکاتبات با وزارت بهداشت در تلاش هستیم تا پایان سال، ۲ فوق تخصص گوارش و غدد بزرگسال در شهرستان پارس آباد مستقر شود.

روزبه مقدم، مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در خصوص سوژه فارس من با عنوان «نبود پزشک متخصص در شهرستان پارس آباد» اظهار کرد: باتوجه به مکاتبات و همکاری‌های لازم با وزارت بهداشت و درمان تلاش می‌شود تا پایان سال‌جاری، ۲ فوق تخصص حوزه گوارش و غدد بزرگسال در شهرستان پارس آباد مستقر شود.
وی افزود: متاسفانه مردم پارس آباد به دلیل نبود فوق تخصص گوارش و انجام اقدامات درمانی مجبور به مراجعه به مرکز استان هستند.
مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تلاش است با همکاری وزارت بهداشت و درمان، مشکل نبود فوق تخصص گوارش و غدد در شهرستان پارس آباد را تا پایان سال رفع کند.
مقدم گفت: جذب و استقرار پزشک فوق تخصص فرآیند خاصی نسبت به جذب پزشک متخصص دارد. حتی در سال‌های گذشته در مرکز استان به دلایل فوق و عدم استقرار پزشک فوق تخصص گوارش در بیمارستان امام خمینی(ره) مشکلاتی پیش آمده بود که مرتفع شد.


آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today