هه وال موکریان/ دادستان عمومی و انقلاب میاندوآب گفت: در درگیری ٣ جوان با شمشیر در میاندوآب، یک نفر از آنان نقص عضو شد.

جهانگیر مسعودی، دادستان عمومی و انقلاب میاندوآب در این باره افزود: 3 نفر اراذل و اوباش که شب‌هنگام در خیابان امام خمینی(ره) این شهر با قمه و قداره با یکدیگر درگیر شده بودند و تعجب آور است که محدوده سنی این افراد ۲۰ تا ۲۷ سال بوده و در نزاع بین چند نفر با سن پایین، از شمشیر استفاده شده است.
او افزود: بلافاصله هویت این 3 فرد شناسایی و در اسرع وقت توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرسی روانه زندان شدند.
دادستان عمومی و انقلاب میاندوآب گفت:  در درگیری و قدرت‌نمایی این افراد بین همدیگر با سلاح سرد(شمشیر)، یک نفر آنان نقص عضو شده بود.
او تاکید کرد: این افراد به علت اینکه نوظهور هستند حتی در درگیری ساده از چاقو و شمشیر استفاده می کنند. انگیزه  انها صرفا قدرت‌نمایی و عرض اندام است.
دادستان عمومی و انقلاب میاندوآب گفت: این افراد پس از بازداشت در ملاقات‌هایی که در زندان با آنان داشتیم به شدت از اقدام خود پشیمان بودند،
مسعودی در پایان با هشدار به افراد شرور و اراذل و اوباش گفت: به این قبیل افراد که نظم و امنیت شهر و آسایش و آرامش شهروندان را به هم زده و باعث ایجاد رعب و وحشت شوند، تذکر و هشدار داده می شود که این موارد از خط قرمزهای دادستانی‌ بوده و با قاطعیت با آن برخورد خواهد شد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today