ایرنا/ سرپرست انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری عوامل منجر به قتل در یکی از بوستان‌های این شهر خبر داد و گفت: عوامل منجر به این نزاع و درگیری خونین پس از یک ساعت دستگیر شدند.

سرهنگ غلامحسین نوروزی، سرپرست انتظامی شهرستان ملایر در تشریح این درگیری اظهار کرد: این درگیری با سلاح سرد منجر به قتل یکی از نزاع‌کنندگان شد.
وی افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری در یکی از بوستان‌های  ملایر، ماموران کلانتری ۱۳ در محل وقوع درگیری حاضر شدند.
جانشین انتظامی ملایر ادامه داد: پس از بررسی ماموران مشخص شد درگیری بین سه جوان ۱۹ ساله بوده که در این درگیری یکی از نزاع‌کنندگان مجروح و با وجود انتقال به بیمارستان و تلاش کادر درمانی فوت کرده است.
سرهنگ نوروزی بیان کرد: با هماهنگی مقام قضایی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، عملیاتی و ضربتی کمتر از یک ساعت فرد قاتل به همراه همدستش شناسایی و دستگیر شدند.
وی یادآور شد: ارتکاب جرم با سلاح سرد از مواردی است که پلیس با صلابت و شدت با آن برخورد می‌کند.
جانشین انتظامی ملایر به دارندگان سلاح سرد هشدار داد: استفاده از سلاح سد از خطوط قرمز پلیس محسوب می‌شود و برخورد نیروی انتظامی با این طیف از افراد بدون اغماض خواهد بود.
سرهنگ نوروزی با بیان اینکه برای پلیس اولین مظنون در حوادث، حمل کننده سلاح سرد است، یادآور شد: از نظر پلیس و مردم هیچ توجیهی برای حمل سلاح سرد وجود ندارد.

  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today