شفقنا/ از هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران استقلال تهران امروز در ورزشگاه تختی آبادان مهمان نفتی ها خواهد بود.

استقلال تهران در رقابتی حساس در بازی ماقبل دربی در شرایطی به مصاف شاگردان منصوریان خواهد رفت که این تیم نیاز به کسب سه امتیاز این دیدار را دارد و رشید مظاهری دروازه بان شماره یک این تیم به همراه آرمان رمضانی  و بابک مرادی در این دیدار غایب خواهند بود.
نفتی ها که قبل از بازی با سرخپوشان از دو بازی آخر تیمش ۴ امتیاز گرفته اند، باید سه امتیاز حساس را از استقلال بگیرند تا در جدول شرایط بهتری پیدا کنند. استقلال هم که طی سه هفته گذشته نتوانسته طعم پیروزی را بچشد، دوست ندارد با یک مساوی دیگر آماده دربی شود.
آخرین تقابل مجیدی و منصوریان به بازی فصل گذشته آلومینیوم و استقلال در اراک برمی‌گردد. دیداری که با تساوی به پایان رسید و حالا باید دید دومین تقابل این دو مربی نتیجه خواهد داشت یا نه.
حسن بیت‌سعید، فرزاد جعفری، محمود مطلق‌زاده، حسین ساکی و رضا جبیره بازیکنان نفتی هستند که دیدار امروز را از دست داده‌اند.
صنعت نفت با یک گل به پرسپولیس باخت و دیدار استقلال و گل گهر با تساوی بدون گل به پایان رسید. صنعت نفت با ۴ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد و استقلال ۱۲ امتیازی تیم سوم جدول است و محمدرضا اکبریان – علی میرزابیگی – محسن سلطانی – احمد محمدی تیم داوری  خواهند بود.
علیرضا رضایی، روزبه چشمی، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، عارف آقاسی، وریا غفوری، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، رودی ژستد، کوین یامگا و امین قاسمی نژاد، نیز ترکیب احتمالی استقلال برابر صنعت نفت آبادان خواهد بود.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today