موج رسا/ رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان با اشاره به اعزام ۳ مورد آمبولانس بالگرد طی ۲۴ ساعت گذشته گفت: یک آقای جوان ۳۰ ساله، بر اثر انفجار مخزن گاز در کارگاه جوشکاری فوت کرد.

اصغر جعفری روحی، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان اظهار کرد: در پی وقوع حادثه انفجار مخزن گاز در یک کارگاه جوشکاری، یک فرد ۳۰ ساله فوت کرد.
وی با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۵:۰۲ روز یک‌شنبه به مرکز فوریت‌های پزشکی گزارش شده است، خاطرنشان کرد: این حادثه در خیابان درمانگاه شهر زنجان واقع در خیابان شهید مطهری رخ داده است.
جعفری روحی با اشاره به اعزام ۲ کد آمبولانس به محل حادثه افزود: ۲ کد آمبولانس از مراکز شهید بهشتی و روزبه به محل این حادثه اعزام شده بودند اما فرد مجروح که یک آقای ۳۰ ساله بوده، بعد از وقوع حادثه در دم جان خود را از دست داده بود و در بررسی اولیه هیچگونه علائم حیاتی نداشت.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان با بیان اینکه این فرد بر اثر انفجار مخزن گاز در کارگاه جوشکاری فوت شده است، گفت: جسد جهت انجام مراحل بعدی، تحویل عوامل انتظامی شده است.
وی با بیان اینکه تعداد فوتی‌ها بر اثر مونوکسید کربن افزایش یافته است، ابراز کرد: آخرین مورد فوتی بر اثر مونوکسید کربن مربوط به روز شنبه در شهر قیدار است.
جعفری روحی با اشاره به اعزام ۳ مورد آمبولانس بالگرد طی ۲۴ ساعت گذشته جهت انتقال مصدومان و بیماران خاطرنشان کرد: یک مورد جابه‌جایی مادر باردار و یک مورد نیز بیمار قلبی از بیمارستان شهدای طارم جهت ادامه درمان به زنجان بوده که روز گذشته اعزام شده‌اند.
وی افزود: امروز نیز آمبولانس بالگرد جهت انتقال مصدوم به طارم اعزام شد که مربوط به مورد تصادفی بوده که از بیمارستان شهدای طارم به زنجان منتقل شده است.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today