فارس/ رئیس سازمان مشاغل شهری شهرداری کرمانشاه گفت: برای جابجایی میدان‌بار کنونی شهر، شهرداری اقدام به خریداری ۶۲ هکتار زمین کرده که اجرایی شدن این اقدام نیازمند همراهی کسبه است.

امیر حیدریان رئیس سازمان مشاغل شهری شهرداری کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: فضای کنونی میدان‌بار و تره‌بار کرمانشاه جوابگوی نیاز شهروندان نیست. این مکان باید جابه جا شود، زمین آماده است اگر منتقل شود بسیاری از مشکلات حل می‌شود.
وی ادامه داد: شهرداری برای جابه‌جایی این میدان بار اقدام به خریداری ۶۲ هکتار زمین کرده که با وسعت خوبی که دارد قادر به حل مشکلات ترافیکی و مشکلات شهروندان است.
رئیس سازمان مشاغل شهری شهرداری کرمانشاه افزود: اجرایی شدن این اقدام نیازمند یک اراده و خواست عمومی کل مدیریت استان است که علاوه بر آن یک تعامل دو طرفه هم می‌طلبد باید کسبه با شهرداری تعامل داشته باشند؛ شهرداری زمین را خریداری کرده باید در قالب یک تفاهمنامه با کسبه، آمادگی آن‌ها اعلام شود تا مراحل اتمام و اجرای زیرساخت‌های لازم انجام گیرد.
وی خاطرنشان کرد: معضلات شهری تنها به دست شهرداری قابل حل نیست، اگر این تفاهمنامه صورت نگیرد چه بسا شهرداری هزینه کند و بعد از آماده‌سازی کسبه بعدها برای جابجایی تمکین نکنند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today