ایرنا/ کارشناس دفتر فنی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال اعتبار استانی برای پنج طرح مرتبط با زیرساخت‌های گردشگری استان اختصاص یافت.

علی مولوی، کارشناس دفتر فنی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: هم‌اکنون پنج طرح زیرساخت‌های گردشگری در استان در حال اجرا است که ۳۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال اعتبار استانی برای این طرح‌ها اختصاص یافته و تاکنون ۱۷ میلیارد ریال آن هزینه شده است.
وی افزود: این طرح‌ها شامل زیرساخت‌های گردشگری در منطقه نمونه سامان، کمپ دره‌عشق شهرستان کیار، چشمه صالح جونقان شهرستان کیار، چشمه برم شهرستان لردگان و حاشیه‌زاینده رود روستای چلوان شهرستان سامان است.
مولوی تصریح کرد: عملیات اجرایی طرح‌های در حال اجرای زیرساخت‌های گردشگری در چهارمحال و بختیاری به‌طور میانگین ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
کارشناس دفتر فنی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری یادآور شد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها در مدت اجرا، زمینه اشتغال مستقیم ۲۰ نفر نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم شده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday