ایسنا/ فرماندار کرمانشاه گفت: بیشترین افرادی که تاکنون در این شهرستان واکسن کرونا نزده‌اند، ساکنان مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار شهر کرمانشاه هستند.

فضل الله رنجبر، فرماندار کرمانشاه امروز( هشتم آذر) در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه، با اشاره به راه اندازی نهضت فراگیر واکسیناسیون در شهرستان کرمانشاه، گفت: انتظار داریم هرکسی در توان خود برای بالا بردن ضریب واکسیناسیون کرونا تلاش جدی داشته باشد.
رنجبر با بیان اینکه وضعیت واکسیناسیون کرونا در مناطق حاشیه ای شهر کرمانشاه خوب نیست، گفت: بیشترین افرادی که در حوزه شهرستان کرمانشاه تاکنون واکسن کرونا نزده اند، ساکنان مناطق حاشیه ای شهر هستند که انتظار می رود ادارات و نهادهای مرتبط با مردم مناطق حاشیه شهر کرمانشاه در جهت ترغیب ساکنین این مناطق به دریافت واکسن کرونا تلاش بیشتری کنند.
فرماندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه از نظر قانونی کارکنانی که بدون دلیل موجه واکسن کرونا دریافت نکرده باشند اجازه حضور در محل کار را ندارند، گفت: از ادارات و نهادهای حوزه شهرستان کرمانشاه می خواهیم تا با کارکنانی که بدون دلیل موجه واکسن کرونا نزده اند، برخورد کنند.
رنجبر از مدیران ادارات شهرستان کرمانشاه خواست تا هرطور شده کارکنان خود را ترغیب به دریافت واکسن کرونا کنند.
رنجبر سپس اشاره ای هم به اجرای طرح جمع آوری متکدیان در شهر کرمانشاه داشت و گفت: عده ای در ظاهر متکدی به صورت باندی در حال سوء استفاده از شهروندان رئوف کرمانشاهی هستند که باید این افراد را از نیازمندان واقعی جدا کنیم.
رنجبر ادامه داد: هم اکنون اجراییات شهرداری با همکاری بهزیستی در حال جمع آوری متکدیان و معتادین متجاهر در سطح شهر هستند که امیدواریم با تداوم این امر کمتر شاهد پدیده تکدی گری در سطح شهر کرمانشاه باشیم.


آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today