تسنیم/ مجموع جان‌باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان چهارمحال و بختیاری از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و ۷۳۰ نفر رسیده است.

بنابر آخرین آمار از سوی وزارت بهداشت و درمان مجموع بیماران مبتلای به ویروس کرونا تا ظهر امروز به 6 میلیون و 113 هزار و 192 نفر رسیده است که از این تعداد 5 میلیون و 873 هزار و 441 نفر بهبود یافته‌اند.
همچنین با فوت 82 بیمار مبتلای به کرونا مجموع فوتی‌های ناشی از این ویروس به 129 هزار و 711 نفر رسیده، قابل ذکر است که هم‌اکنون  تعداد 3 هزار و 338 نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی کشور بستری هستند.
در استان چهارمحال و بختیاری طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، در روز گذشته تا ظهر امروز 352 بیمار با علایم بالینی مشکوک به ویروس کرونا به مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری مراجعه داشتند که از این تعداد 49 نفر بستری شدند.
با بستری شدن 49 نفر در روز گذشته مجموع بستری‌های در مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان به 121 مورد رسیده است که از این تعداد 82 نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ آزمایش جهت ابتلا یا عدم ابتلا به این بیماری هستند.
همچنین طبق آمار کرونا در استان تا ظهر امروز تعداد موارد بستری مثبت جدید 9 نفر و تعداد موارد مثبت سرپایی در روز گذشته تا ظهر امروز 39 نفر اعلام شده است.
گفتنی است؛ در 24 ساعت گذشته یک مورد فوتی ناشی از ابتلای به ویروس کرونا در استان به ثبت رسیده است که مجموع جان‌باختگان ناشی از این ویروس را به یک هزار و 730 نفر رسانده  است.
همچنین هم‌ اکنون 15 بیمار با حال وخیم و نسبتاً بد در icu مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت و درمان بستری هستند.
از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا در استان تاکنون 252 هزار و 38 مورد تست و نمونه کرونا گرفته شده است که مجموع مبتلایان به این ویروس در استان به 86 هزار و 352 مورد رسیده است.
طبق آخرین وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های استان چهارمحال و بختیاری شهرستان کوهرنگ از این استان در وضعیت آبی کرونایی و سایر شهرستان‌ها همگی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday