فارس/ در پی اعلام کانال‌ها محلی شهرستان اردل مبنی بر سقوط یک فروند بالگرد، روابط عمومی استانداری این استان ضمن تکذیب خبر سقوط علت دود موجود در آسمان را آتش گرفتن لاستیک اعلام کرد.

در پی اعلام کانال‌ها محلی شهرستان اردل مبنی بر سقوط یک فروند بالگرد در مناطق کوهستانی شهرستان اردل این موضوع را از فرماندار و مدیر اورژانس پیگیر شدیم که نه تایید و نه تکذیب کردند؛ اما روابط عمومی استانداری این استان ضمن تکذیب خبر علت دود موجود در آسمان را آتش گرفتن لاستیک اعلام کرد.
محمود کیانی فرماندار اردل پیرامون خبر سقوط یک بالگرد در مناطقه کوهستانی این شهرستان گفت: با وصول خبر احتمال سقوط بالگرد در شهرستان اردل سریعا نیروهای هلال‌احمر، پلیس، سپاه و جمعی از مردم محلی برای پیدا کردن لاشه گسیل شدند اما تا کنون نه ردی پیدا شده و نه سقوط از منبع رسمی تایید شده است.
وی ادامه داد: در بازدید‌های میدانی که توسط نیروهای مردمی صورت گرفته گزارش شده در یکی از کوه‌ها چهار حلقه لاستیک توسط افراد ناشناس آتش زده شده است.
فرماندار اردل بیان کرد: جست و جو برای شناسایی لاشه ادامه دارد اما آخرین خبر   پیدا شدن چند لاستیک در حال سوختن است.
یکی از مسؤولان فرودگاه شهرکرد نیز از صحت خبر سقوط اظهار بی‌اطلاعی کرده و گفت: تا این لحظه گزارشی مبنی بر سقوط بالگرد یا هواپیما در چهارمحال و بختیاری گزارش نشده است.
گفتنی است؛ مدیرعامل هلال احمر نیز از اعزام تیم‌های ارزیاب خبر داده و اظهار کرده هنوز موردی مبنی بر سقوط بالگرد گزارش نشده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday